Oruç Karoser

Şirketimizin İnternet Sitesine Hoşgeldiniz

1985 yılında kurulan Oruç Karoser Tarım Makineleri San. Tic. Ltd. Şti. çeyrek asırdır kalitenin öncüsü ürünleri ile çiftçimizin yanında olmaktan gurur duymaktadır. Kurulduğu ilk günden bugüne kalite anlayışından taviz vermeyen Oruç Karoser bugün tarım makineleri üretiminden en yeni teknolojiyi kullanarak siz değerli çiftçilerimizeen iyi hizmeti sunmaktadır. Oruç Karoser, kolay kullanımlı damperli römork ve saman silaj konyetnerleri başta olmak üzere her türlü teknoloji ürünü tarım makinesini üretebilme kapasitesine sahiptir.

Oruç Karoser yurt içi ve yurt dışında adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Hepimiz gibi hiçbir başarının tesadüflere dayalı olmadığını bilen Oruç Karoser tüm ürünlerinde Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri bölümünden deney raporları alarak bu konudaki hassasiyetini göstermiştir.

Siz değerli çiftçilerimizle yapılan birebir görüşmelerde en çok aşınmaya maruz kalan bölgeler olan porya ve liftte önemli bir yol kat ederek çiftçimizin bu sorununu da çözüme kavuşmuştur. Sahip olduğu belgelerle dünya standartlarında üretim çizgisini koruyan Oruç Karoser, teknoloji ürün tarım makineleri ile Türk çiftçisinin her zaman takdirine şayan olarak marka imajını her geçen gün biraz daha güçlendirmektedir.

İmal ettiğimiz ürünleri Tarım Kredi Kooperatifi ve yetkili bayiler aracılığı ile temin edebilirsiniz. Oruç Karoser kalite ve teknoloji anlayışı ile sizlerle birlikte yeni atılım hedefleriyle geleceğe umutla ve güvenle bakmaktadır.

Ürününüz bol harmanınız bereketli olsun.

FABRİKADAN GÖRÜNTÜLER

Kalite Politikamız

Daimi Kalite

MİSYON

Yenilikçi ve geliştirici anlayışıyla; Üretmiş olduğu ürünlerinin, uygulama alanlarındaki gelişmeleri AR-GE çalışmalarıyla yakından takip ederek, ürün ömrünü sürdürülebilir kılmaktır. Doğaya zarar vermeyen ve özellikle korumaya yönelik tüm teknolojik verileri kullanarak sektörünün öncüsü olamak gayreti ve çabası içerindedir. Böylece kar marjının dışında " Ülke Ekonomisi" ne katkıda bulunmayı hedefler.

Bu amaçla;
Doğaya Saygılı,
İnsana saygılı,
Tarımsal etik kurallara saygılı ve uyumlu,
Dürüst ve şeffaf,
Yaratıcı ve yenilikçi,
Bilinçli müşteri odaklı,
Çalışanlarının gelişimini destekleyen,
Takım çalışmasına önem veren.

Bir kuruluş olma azim ve gayreti içerisindeyiz.

Belgelerimiz